Strona GłównaStrony informacyjnePolityka prywatności Serwisu wybredny.pl

Polityka prywatności Serwisu wybredny.pl

Wybredny.pl / Polityka prywatności Serwisu wybredny.pl

Polityka prywatności Serwisu wybredny.pl

Serwis wybredny.pl szanuje prywatność swoich użytkowników.

Serwis wybredny.pl ogranicza zbieranie i użycie informacji o swoich użytkownikach do niezbędnego minimum umożliwiającego im komfortowe użytkowanie witryny. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji indywidualnych podmiotom trzecim.


 1. Dokument przedstawia jakie informacje są automatycznie zbierane przez Serwis wybredny.pl [należący do Euromex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krostoszowicach] (zwany dalej Serwisem) oraz w jaki sposób Serwis wykorzystuje zebrane informacje.
 2. Serwis gromadzi informacje o wejściach Użytkownika na strony Serwisu.
 3. Serwis gromadzi dane o przechodzeniu Użytkownika pomiędzy stronami Serwisu.
 4. Serwis gromadzi dane o przechodzeniu Użytkownika do oferty Sklepów.
 5. Serwis gromadzi informacje o przechodzeniu do innych witryn do których linki są umieszczone w Serwisie.
 6. Serwis gromadzi informacje o hasłach według których użytkownicy wyszukują informacje w Serwisie.
 7. Serwis gromadzi informacje techniczne dotyczące korzystania z Serwisu: ilość odsłon, wizyt, unikalnych użytkowników, adresy IP komputerów, wykorzystywane przeglądarki www, rozdzielczości ekranu, ilości kolorów ekranu, adresy z których wystąpiło wejście do Serwisu, długość korzystania z Serwisu, region świata, państwo, województwo, miasto i inne.
 8. Serwis gromadzi informację o danych Użytkownika umożliwiających zidentyfikowanie go, tylko wtedy gdy korzysta on z możliwości Wypowiedzi zdefiniowanej w Regulaminie.
 9. Serwis do śledzenia aktywności użytkownika opisanej w punktach 2-8 może wykorzystywać mechanizm cookie.
 10. Informacje opisane w punkcie 7 są gromadzone przy pomocy podmiotów trzecich i wykorzystują mechanizm cookie.
 11. Informacje wymienione w punktach 2-6 Polityki Prywatności wykorzystywane są do zbiorczych analiz i interpretowane w sposób grupowy, uniemożliwiający przypisanie informacji do konkretnego użytkownika.
 12. Informacje wymienione w punkcie 7 Polityki Prywatności wykorzystywane są do zbiorczych analiz statystycznych związanych z ruchem na Serwisie wybredny.pl. oraz w całym Internecie.
 13. Serwis wybredny.pl zastrzega sobie prawo do udostępnienia informacji zebranych w sposób opisany w punkcie 11 i 12 Polityki Prywatności publicznie lub podmiotom trzecim.
 14. Serwis wybredny.pl zastrzega sobie prawo do udostępnienia informacji zebranych w sposób opisany w punkcie 8 w przypadku gdy nakazuje tego prawo.Starcode Systems Wszelkie prawa zastrzeżone © Wybredny.pl 2019