Strona GłównaStrony informacyjneRegulamin

Regulamin

Wybredny.pl / Regulamin

Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. Serwis internetowy porównywania cen wybredny.pl zwany dalej Serwisem dostępny pod adresem http://www.wybredny.pl służy do poszukiwania informacji o cenach i innych cechach towarów z branży grzewczej oferowanych przez współpracujące z serwisem sklepy internetowe zwane dalej Sklepami.
 2. Właścicielem Serwisu jest Euromex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Olszyńskiej 3 w Krostoszowicach. NIP: 647-050-91-41, REGON: 270060790, KRS 0000199086 Sąd Rejonowy w Gliwicach, Kapitał Zakładowy 50 000,00.
 3. Użytkownikami Serwisu mogą być osoby fizyczne, prawne i nie posiadające osobowości prawnej, które akceptują zasady określone w niniejszym regulaminie zgodnie z art. 385 kodeksu cywilnego oraz zobowiązują się do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa oraz postanowień niniejszego Regulaminu.
 4. Sklepem jest partner handlowy, współpracujący z Serwisem w oparciu o zawartą umowę.


Warunki korzystania z serwisu

 1. Serwis umożliwia Użytkownikowi:
  • porównanie cen produktów oferowanych przez sklepy internetowe;
  • zamieszczanie opinii oraz ocen dotyczących prezentowanych towarów oraz sklepów;
  • zapoznanie się z opiniami zamieszczonymi przez pozostałych Użytkowników;
  • przejście na strony sklepów współpracujących z Serwisem.
 2. Serwis jest witryną porównującą ceny w sklepach internetowych na podstawie informacji dostarczanych przez Sklepy. Serwis dokłada wszelkich starań, aby prezentowana oferta Sklepów była aktualna, jednak z uwagi na dużą ilość danych nie gwarantuje tego. Aby sprawdzić ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Użytkownik powinien przejść do witryny internetowej Sklepu z którego oferta pochodzi i w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.
 3. Serwis wybredny.pl oferuje wyłącznie usługę porównywania cen i produktów. Nie jest sklepem, nie działa również jako pośrednik, akwizytor lub dystrybutor produktów.
 4. Zasady gwarancji na produkty oraz sposoby ich reklamacji określa Sklep, w którym dokonywany jest zakup.
 5. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie warunków gwarancji lub reklamacji przez Sklep, w którym Użytkownik dokonał zakupu.
 6. Użytkownik korzysta z Serwisu wybredny.pl na własną odpowiedzialność i nie będzie wnosił jakichkolwiek roszczeń związanych z jego użytkowaniem.
 7. Użytkownik może umieszczać w Serwisie opinie na temat towarów, usług i Partnerów, a także inne materiały, w tym wypowiedzi, listy produktów, filmy oraz wszelkie inne informacje, których zamieszczenie umożliwiają funkcjonalności Serwisu wybredny.pl. Warunkiem umieszczenia treści Użytkownika w Serwisie jest podanie przez niego danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail). Wybredny.pl może uzależnić umieszczenie opinii w witrynie od podania prawidłowych danych identyfikujących ich autora.
 8. Opinie umieszczane przez Użytkownika są prywatnymi wypowiedziami Użytkownika, za których treść Serwis nie ponosi odpowiedzialności.
 9. Korzystanie z poszczególnych funkcji może wymagać od Użytkownika rejestracji w Serwisie wybredny.pl. Aktywacji konta należy dokonać zgodnie z instrukcją otrzymaną w wiadomości e-mail. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia konta Użytkownika w przypadku naruszenia regulaminu. Użytkownik aktywując konto zgadza się na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od Usługodawcy na podany adres e-mail.
 10. Użytkownik nie może kopiować, reprodukować, modyfikować ani publikować jakichkolwiek danych umieszczonych na stronach wybredny.pl bez zgody Serwisu.


Ochrona danych osobowych

 1. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Serwis w celach marketingowych, na zasadach określonych w ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204). Serwis informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt. 3, 4 ustawy o ochronie danych osobowych, Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane osobom trzecim.


Postanowienia końcowe

 1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania na stronach Serwisu.
 2. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w każdym czasie - bez wcześniejszego poinformowania o tym Użytkowników.
 3. Aktualny Regulamin jest zawsze dostępny w Serwisie wybredny.pl.
 4. W Sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw.Starcode Systems Wszelkie prawa zastrzeżone © Wybredny.pl 2019