Strona GłównaStrony informacyjneReklama

Reklama

Wybredny.pl / Reklama

Reklama

Sklepy internetowe które prezentują na stronach porównywarki wybredny.pl swoją ofertę, mogą dodatkowo skorzystać z modułu "REKLAMA" gwarantującego dodatkowe wsparcie sprzedaży. Istnieje kilka sposobów promocji sklepu lub produktu. Sklep ma możliwość zarządzania wyświetlanymi reklamami bezpośrednio z panelu sprzedawcy. Koszty reklamy ustalane są indywidualnie.

Dodatkowa reklama sklepu na stronach wybredny.pl:

Polecane sklepy - wybierając tą opcję logo sklepu internetowego wraz z linkiem do sklepu widoczne będzie w dolnej części strony głównej wybredny.pl.

Polecane sklepy


Polecane produkty - produkty danego sklepu zostaną dodatkowo wyświetlone w dolnej części strony w kategorii poszczególnego towaru. Tak wyróżnione może zostać pięć produktów w każdej kategorii głównej oraz podkategoriach, towary wyświetlane są losowo spośród wszystkich produktów danego sklepu w określonej kategorii.

Polecane produkty


Promowane oferty - dowolny wybrany produkt sklepu może zostać wyświetlony dodatkowo, nad innymi produktami na liście wyszukiwania. Jest on wyróżniony tłem w innym kolorze, oczywiście produkt znajduje się także na liście wyszukiwania w odpowiednim dla niego miejscu, zgodnie z wybraną przez użytkownika metodą sortowania.

Promowane oferty


Banery reklamowe - dodatkowa reklama sklepu lub produktu, która umieszczona jest w formie baneru na stronie kategorii produktu. Baner reklamowy wyświetlany jest po czwartym produkcie.

Baner
Starcode Systems Wszelkie prawa zastrzeżone © Wybredny.pl 2020